Cyklo-peší výlet na Malý Slavín (memoriál)

Foto

Spomienková túra

 

Už druhý krát uskutočnili 6.10.2012 OZ JAS Klub a OZ Endorfin pre bratislavské kluby abstinentov vychádzku – túru na Malý Slavín ako spomienku na našich zosnulých priateľov klubistov. Jedna časť klubistov išla pešo z Rače a druhá na bicykloch od Vojenskej nemocnice. Celkom sa nás zišlo vraj vyše štyridsať. Naozaj pekný počet. Dobrú náladu účastníkov podporovalo nádherné vychádzkové počasie.

V naozaj dobrej atmosfére sme zapálili kahančeky na počesť našich priateľov, poopekali všetko možné, navzájom sa ponúkli donesenou kávou, koláčmi a inými dobrotami. Ďakujem všetkým dobrodincom, myslím, že to boli hlavne naše dievčatá, ktorí takto prispeli k vydarenej akcii.

Tým, ktorí chceli, niektorým menej, niektorým na počudovanie až do vývrtky, narušilo celkovú atmosféru vopred neohlásené polhodinové posunutie odchodu peších účastníkov z Rače. Tým, ktorí to zobrali s úsmevom a potešili sa, že môžu byť s priateľmi o polhodinku dlhšie, ďakujem. Tým, ktorým to naozaj spôsobilo časové problémy sa ospravedlňujem. A tí, ktorí frflú už z princípu si úplne zbytočne pokazili možnosť prežiť krásny deň. No, ale to je vaša vec milí ufrflanci, my už vás poznáme, nám ste náladu nepokazili a nebojte sa, nemáme vás za to o nič menej radi.

Organizátori sa zhodli, že túru pripravia aj o rok, aby sa táto pekná vznikajúca tradícia postupne rozvíjala.

Za organizátorov z OZ JAS Klub a OZ Endorfin

Miro Varadínek

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa zapojiť do diskusie?
Neváhajte sa podeliť o svoj názor

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *