Vianočný stolnotenisový turnaj – 2014

FOTO

Vianočného stolnotenisového turnaja, poriadaného OZ ENDORFIN, konaného vo Vernosti dňa 22.11.2014 sa zúčastnili Paľo, Vojto, Hanka, Milan, Adrián, Jozef, Janka, Ivanka, Danka, Miro, Andrej a Vlado, ako súťažiaci a Ivan, Zuzka a Monika, ako diváci, ktorí prispeli prinesenými pochutinami a cenou k osvieženiu turnaja. Ivan zastúpil Ondreja, ktorý z technických príčin sa nemohol dostaviť a chopil sa organizovania súťaže. Vyrobil pavúka, podľa ktorého sme nastupovali do zápasov. Potešila nás divácka účasť (Zuzka a Danka), ktorá hlasno povzbudzovala svojich favoritov. Jozefa prišli povzbudiť aj vnuci s dcérou a zaťom. To sa mu dobre súťažilo! Prežili sme pekné, veselé predpoludnie, plné pocitu spolupatričnosti, v ktorom súťaženie bolo až na druhom mieste.

Po odohratí zápasov v troch skupinách boli účastníci na základe výsledkov rozdelení do dvoch šesťčlenných skupín, ktorých víťazi sa  stali a boli ocenení – Vojto a Ivanka.

Tretiu cenu losovaním získal Andrej a darovanú cenu Jozef.

Celý turnaj sa niesol v príjemnej športovej atmosfere.  Pre všetkých zúčastnených to boli viac ako tri hodiny stravené športovou aktivitou s abstinentmi, dobrým relaxom a naštartovaním sa k vianočným sviatkom.

 

Celkove to bol 57 stolnotenisový turnaj od roku 1997 poriadaný TJ Sineal a OZ Endorfin s počtom účastníkov 950.

 

Jozef a Milan

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa zapojiť do diskusie?
Neváhajte sa podeliť o svoj názor

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *