Vianočný stolnotenisový turnaj – 2015

FOTO

Vianočného stolnotenisového turnaja, poriadaného OZ ENDORFIN, konaného vo Vernosti dňa 5.12.2015 sa zúčastnili Paľo, Vojto, Milan, Adrián, Janka, Katka,  Mario, Eva, Ivan, Štefan, Jozef P., Vlado K., Vlado Z., Dávid S., ako súťažiaci. Potešila divácka kulisa s Monikou, Mariánom, Ivankou a Dankou, ktorí povzbudzovali svojich favoritov a obdivovali krásne výmeny. Jozef Ž. okrem povzbudzovania viedol evidenciu zápasov. Po odohratí základných skupín postúpili do finálovej skupiny šiesti. Ani jeden hráč sa nevyhol  aspoň jednej prehre a tak o víťazovi Milanovi pred Adriánom rozhodol vzájomný zápas   a taktiež na treťom mieste sa umiestnil Jozef P. na základe víťazstva nad Paľom, ktorý skončil štvrtý.

V druhej skupine sa umiestnili na prvých troch miestach Janka, Katka a Ivan.

Celý turnaj sa niesol v príjemnej športovej atmosfére.  Pre všetkých zúčastnených to boli viac ako tri hodiny strávené športovou aktivitou s abstinentmi, dobrým relaxom a naštartovaním sa k vianočným sviatkom. Evička priniesla plný 3 litrový pohár sušených jabĺčok, ktorý sa postupne vyprázdňoval, až na záver turnaja ich  ostalo na dne zopár. No a už povestné koláčiky od Moniky nás čakali na záver, ako sladká bodka za našimi športovými výkonmi.

Strávili sme krásne športové dopoludnie s priateľmi,v dobrej atmosfére, kde naozaj platilo, že zúčastniť sa, byť spolu,  je dôležitejšie ako vyhrať.

Celkove to bol 58 stolnotenisový turnaj od roku 1997 usporiadaný TJ Sineal a OZ Endorfin, s počtom účastníkov 964.