Vychádzka na Kamzík

Vychádzka – nedeľa 1.4.2018, 10:00

 

Miesto stretnutia : zastávka MHD Magurská v smere na Patrónku

 

Trasa: Magurská – Kamzík – Koliba

Prevýšenie: cca. 200 m

Trvanie: cca. 3 h

Doprava: MHD alebo autami

Predpoveď počasia: teplota 6 – 8 °C, polooblačno, podľa predpovede by malo zatiaľ dosť výdatne pršať, treba zobrať nepremokavé veci. Do nedele sa počasie môže samozrejme zvrtnúť, treba mať poruke aj opaľovací krém.

Kontakt: Effa Berni 0904 040 324

 

Poznámka:

Ahojte kamaráti. V nedeľu, ak máte chuť na úplne obyčajnú prechádzku cez les kúsok na Kolibu. Tam relax alebo „workout“ cvičenie, kto chce na strojoch, sú tam hore pri lúke. Ako kto chce využiť pauzu. Potom buď pešo dolu k trolejbusu cez lesík alebo (novinka) – MHD má k dispozícii na skúšobné tri mesiace priamo autobusík číslo 44 a tým sa môže, kto chce, zviezť priamo až zhora z Kamzíka dolu na zastávku trolejbusov (č. 203 a 207 smer centrum). Do bufetov nechoďme, svoje papanie si zoberme.

Tešíme sa na vás. Eva Bernardka J

Dnesnej vychadzky sa zucastnili : heňko,laura,aňuška,mario,tomino h.,janka,miško,dominik nathaniel a ja.

Odprevadil nas jozko velmi si to vazim, krasne gesto

 

Poza domy do lesa nas sprevadzala mila pani s dvoma psikami. Mali sme spolocnu cestu. Zastavili sme sa pozdravit kohutika so sliepockami a krasna biela holubica / majitelia domu chovaju biele holubky / symbolizovala mier, klud. Co sa udialo dalej ? V trave nechal zajko cokoladoveho zajka ….naaahodou…som ho zbadala a prenechala dominikovi. Po malom vyslape na kamzik sme sa obcerstvili co sme si z domu priniesli trochu pocvicili na strojoch pohojdali sa porozpravali posmiali sa a zrazu…..dalej dalej za stromom ….sa od zajka objavilo opat nieco…tak spolu s aňuskou a dominkom sme zistili a nasli v trave cokoladky male pre vsetkych!

 

Po veselej vychadzke sme sa rozlucili a s prijemnym pocitom ze aj pocas zamraceneho pocasia je mozne prezit slnieckovy den 🙂

 

Cestny paroh : aňuske za to, ze / aj ked s mini pomocou /,ale hlavne po svojich, vysla na kamzik ako kamzicicka !

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa zapojiť do diskusie?
Neváhajte sa podeliť o svoj názor

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *