Závisláčka na vode: Denne vypije 25 litrov, cikať chodí 40-krát!

Keď je Sasha smädná, nepozná prekážky
Keď je Sasha smädná, nepozná prekážky

pred 2 hodinamiSOUTHEND – Sasha Kennedyová má zvláštnu potrebu – neustále musí piť vodu. Na tom by nebolo nič zlé, veď táto vzácna tekutina má blahodárne účinky na ľudský organizmus. Problém je však v množstve, ktoré mladá žena každý deň vypije. Reč je totiž až o 25 litroch!

Tridsaťročná Britka sa bez fľaše vody nikam nepohne. Nosí ju so sebou úplne všade. Pocit neustáleho smädu z nej spravil závisláčku, ktorá denne vypije toľko vody, ako niektorí za niekoľko týždňov. To má samozrejme vplyv na frekvenciu chodenia na toaletu. Tú v priebehu 24 hodín podľa vlastných slov navštívi až štyridsaťkrát.

Závisláčka na vode: Denne

„Smädná som prakticky neustále. Vždy musím mať pri sebe vodu, nech sa deje čokoľvek,“ hovorí Sasha. Napriek tomu tvrdí, že je po zdravotnej stránke úplne v poriadku. Bizarná závislosť jej komplikuje aj spánok. „Najdlhšie v kuse som spala hodinu a pätnásť minút. V noci sa stále budím kvôli tomu, aby som sa napila či išla na záchod.“

Sasha začala nadmerne piť ešte ako dieťa. Rodičia s ňou zašli k lekárovi, ten ale po sérii vyšetrení žiadnu poruchu nezistil a potvrdil, že je zdravá. Jej závislosť sa každým rokom stupňovala a bez veľkého kontajnera plného vody pri posteli nedokázala ani zaspať. V trinástich rokoch vypila denne pätnásť litrov tekutiny, v dvadsiatich už dvadsať. Ak to takto pôjde ďalej, prepije sa až do prasknutia.

„Voda je pre mňa popri mojich deťoch tá najdôležitejšia vec v živote. Prišla som už kvôli nej o prácu, pretože mi v nej nevedeli zabezpečiť dostatočný pitný režim. Vadilo to aj mojim bývalým priateľom, ktorých rušilo, že som ich v noci budila,“ dodáva Sasha, ktorá svoj životný štýl meniť nemieni.

Topky.sk

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa zapojiť do diskusie?
Neváhajte sa podeliť o svoj názor

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *