Trenčianske Teplice – 2015

Pre účastníkov wellness akcie sa najkrajší mesiac v roku, máj, začal v Trenčianskych Tepliciach. Uskutočnil sa v dňoch 1. až 3. mája 2015, ako jedna z plánovaných terénnych terapií OZ ENDORFÍN.

     Už druhý krát sa osvedčilo ubytovanie v Domove speváckeho zboru slovenských učiteľov, kde sme našli konfortnú starostlivosť a ochotný personál za veľmi prijateľnú cenu. Keďže charakter tejto terénnej terapie je odlišný od klasických klubových „teréniek“, bol aj program pobytu prispôsobený, teda najmä na kúpeľné procedúry, masáže, plávanie a turistiku.
     Účastníci wellness pobytu sa stretli v prvý večer, aby sa zoznámili a určili si program pobytu.
     Na druhý deň doobeda sme sa vybrali na turistiku k Zlatému jeleňovi, kde nás zaviedol Milan s Dadkou po krásnej lesnej ceste so všetkým kúzlom jarného lesa. Po dosiahnutí cieľa cesty a po impozantných výhľadoch na okolité scenérie sme  sa vrátili späť.
Poobede sme sa zúčastnili otvorenia kúpeľnej sezóny, ktorú zahájil 20 členný dievčenských saxafonický orchester z Luhačovíc. Bol to skvelý zážitok. Niektorí z nás sa previezli historickou železničkou a zažili jej niekdajšiu slávu.
      Posledný deň pobytu niektorí účastníci  mali možnosť vypočuť si už v ranných hodinách vystúpenie ostravského komorného speváckeho zboru s nádherným repertoárom a speváckymi výkonmi. Využili sme ešte čas na kúpeľné procedúry a rozišli sme sa domov šťastní, že sme opäť bohatší o krásne spoločné zážitky.
Zuzka Š.
0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa zapojiť do diskusie?
Neváhajte sa podeliť o svoj názor

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *